Parafia Świerczynki

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dziś XIII Niedziela Zwykła – serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich gości oraz parafian.

2. W kalendarzu liturgicznym w środę święto św. Tomasza Apostoła; w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

3. Wizytacja duszpasterska odbędzie się w naszej parafii w środę 25 września. W tym dniu ks. bp Józef podczas Mszy na zakończenie o godz. 18.30 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W związku z wizytacją spotkanie rad parafialnych: duszpasterskiej i ekonomicznej odbędzie się na początku września. Szczegółowy plan zostanie podany w niedziele: 15 i 22 września. W naszych modlitwach indywidualnych już teraz módlmy się o obfite owoce wizytacji.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza polecamy tygodnik „Niedziela”.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Pełkowskiego, l. 74 z Piwnic. Wieczny odpoczynek...